UA-215561991-1
top of page

SIIPI - ENEMMÄN KUIN AUTOTALLI!

Writer: näppärä-autotallitnäppärä-autotallit

Siipi -autotallimalliston Metso, Tikka ja Pääsky ovat nimensä mukaisesti autotallin lisäsipi johon on helppo toteuttaa kauan haaveilemasi pihasauna tai vaikkapa harrastustila. Suunnittelun lähtökohtana oli luoda entisaikojen pihapiirin kaltainen tunnelma ja maksimoida koko piha-alueen käytettävyys.


SIIPI MALLISTON TIKKA T1 MODERNI AUTOTALLI TOIMISTOLLA + KATOS.

SIIPI TIKKA T1 on rakennus jota on myös helppo muunnella pala palalta vuosien varrella tarpeiden muuttuessa. Värimaailmaa ja kattomuotoa muuttamalla Tikka muuntuu lähes minkä tahansa päärakennuksen jatkeeksi, ja mahdollistaa toiminnallisen pihan käytön jokaista kulmaa myöten.

 

Comments


NÄPPÄRÄ-AUTOTALLIT

Toiveiden mukaan helposti räätälöitävät autotallit, autokatokset ja yhdistelmät. Yksilölliset lisätilat työskentelyyn, säilytykseen, kierrätykseen, harrastuksiin ja vapaa-ajan viettoon ovat nyt yhdistettävissä autotallin ja autokatoksen kanssa saman katon alle. 

  • Facebook näppärä-autotallit
  • YouTube näppärä-autotallit
  • Instagram näppärä-autotallit
  • Pinterest näppärä-autotallit
  • Twitter näppärä-autotallit
  • LinkedIn
  • TikTok näppärä-autotallit

Pysy ajantasalla ja seuraa meitä.

© SROY Sawon Rakennusliike Oy, näppärä-autotallit 2025

AAA-logo-2025-FI.png
TEXTRIGHT_BLACK_1080x265.png
Finotrol

Elementtituotanto ja laadunvalvonta on sertifioitu ja sille on myönnetty Finotrolin varmennustodistus.

Meillä on ajantasainen digitaalisesti päivittyvä AAA luottoluokitus logo.

bottom of page